Новини » Суспільство 26 березня, 2019, 11:33
Сидяча робота є причиною однієї з дев’яти смертей, – дослідження у Великобританії
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Сидяча робота, щонайменше по шість годин на день, спричиняє десятки тисяч смертей щороку у Великобританії.

Працівників слід заохочувати щогодини вставати зі свого робочого місця та витрачати вільний час на прогулянку, щоб компенсувати наслідки довгих годин сидячої роботи, заявили дослідники, пише видання The Times.

Раніше людям радили проводити дві з половиною години на тиждень, гуляючи, або половину цього часу на більш енергійні вправи, такі як біг. Проте з’являються докази того, що довгі години сидячої роботи більш негативно впливають на працівників, ніж відсутність фізичного навантаження.

Щоб кількісно оцінити ризик, дослідники використали попередні розрахунки щодо підвищеного ризику виникнення серцево-судинних захворювань, діабету та деяких видів раку у випадку сидячої роботи більше шести годин на добу. Близько третини британських дорослих витрачають понад шість годин за сидячою роботою, що призводить до майже 70 тисяч смертей щорічно.

Вчені виявили, що 17% випадків виникнення цукрового діабету, 5% серцевих захворювань, та 8% випадків виникнення раку легенів можна було б уникнути при менш сидячому стилі життя.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 14:51 :41