live

Свині все на користь: політолог прокоментував позов проти каналу Коломойського

ZIK

Якщо штаб Петра Порошенка вважає, що канал «1+1» поширює наклепи на Президента, на це безперечно потрібно було реагувати. Адже останнім часом спостерігаємо занадто багато «брудних технологій». Зокрема, Юлія Тимошенко заявляє, ніби європейські антикорупційні інституції починають розслідування проти глави держави, однак це брехня.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив політолог Валерій Димов.

Він наголосив: хоча штабу Порошенка не потрібно було подавати позов проти телеканалу на останньому тижні виборчих перегонів, однак все ж мала б бути реакція на висвітлену там інформацію.

«Якщо штаб Порошенка вважає, що там були наклепи чи інформація, яка має спростовуватись, на це треба було б якось реагувати», – вважає Димов.

Адже, за його словами, протягом останнього тижня застосовувалось багато «дуже брудних технологій». Зокрема, зі сторони лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

«Вона розповідає про те, що європейські антикорупційні інституції починають розслідування проти Порошенка, насправді цього не існує. Вони спростовують. Вибачте, осад залишається. Тому такі речі штаб Порошенка вирішив не залишати без уваги», – зауважив політолог.

Та він переконаний: з політичної точки зору, час грає не на руку таким позовам.

«Суд все одно буде не на цьому тижні, тож спростування там не буде. Добрій свині все на користь. Вони собі на користь розповідатимуть про те, що «Порошенко тисне», – вважає Димов.

Водночас, він прокоментував і усі останні заяви щодо «тиску на свободу слова».

«Коли в нас заарештовують Вишенського – це «тиск на свободу слова». Коли Гужву беруть на гарячому за здирництво – це теж «тиск на свободу слова». Тому давайте дивитись уважно, які стандарти цього, в тому числі, і на Заході, який також бореться з фейками та дезінформацією», – підкреслив Валерій Димов.

Як повідомлялось, голови фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов заявив, що Президент Петро Порошенко подає до суду на телеканал олігарха Ігоря Коломойського «1+1» через «чорний піар» проти нього.

Читайте більше новини на тему: вибори Президента



Loading...
Loading...
Loading...