Новини » Політика 26 березня, 2019, 23:30
Сергій Носенко: 90% чиновників нам взагалі не потрібні
ZIK
ZIK

Нам 90% чиновників взагалі не потрібні. Україна витрачає на них шалені гроші, але ефективності від них жодної.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявив український політик, керуючий директор компанії International Investment Partners (IIP) Сергій Носенко.

На його переконання, щоб зменшити рівень корупції в Україні, функцію влади потрібно урізати, а правила гри потрібно зробити прозорими.

«Давайте встановимо прозорі правила гри, скасуємо усі застарілі регуляції, а вже тоді будемо карати корупціонерів. Так, до речі, роблять у Сінгапурі», – зауважив Сергій Носенко.

Крім того він зазначив, що для боротьби з кримінальними злочинами Україні необхідно завершити реформу поліції і змінити систему безпеки.

«Інтерфейс поліції змінено, але стара система залишилася. Вона фактично тільки фіксує злочини», – підкреслив політик.

Він також додав, що для ефективної роботи правоохоронних органів на них потрібно виділяти більше коштів. Але от кількість таких органів, вважає Носенко, потрібно скоротити.

«Питання в економіці. Ми повинні фінансувати правоохоронні органи. Працівники поліції мають отримувати високі і гідні зарплати, щоб прогодувати свої сім’ї. Але головне питання – не в кількості таких органів, а в якості»,– наголосив політик Сергій Носенко.

Нагадаємо, колишній депутат Роман Насіров заявив, що уся корупція в Україні починається з парламенту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 11:40 :48