Новини » Політика 26 березня, 2019, 13:09
Росії невигідно мати під боком країну-члена НАТО, – експерт
ZIK
ZIK

Сумнівно, що вступ України в НАТО пом’якшить наші відносини з Росією. Адже агресору незручно мати поряд сусіда, який є членом Альянсу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив голова громадської ради Міністерства з питань тимчасово окупованих територій Геннадій Борисичєв.

«Прагнення України до вступу в НАТО не пом’якшить відносини з Росією. Це очевидно. РФ не вигідно мати під боком країну, яка є учасником Альянсу. До слова, у нас з агресором найбільший кордон», – зазначає Геннадій Борисичєв.

Експерт переконаний, що інформаційна кампанія щодо НАТО значною мірою – неправильна.

«Нам постійно повторюю таку мантру: «НАТО, НАТО, НАТО». Нашому народу це подають під таким соусом, що, мовляв, прийде добрий боярин з-за кордну і всіх нас захистить», – звертає увагу експерт. 

Однак лише ми самі можемо себе захистити.

«В нас дуже сильний мобілізаційний ресурс. Безліч людей пройшло, так зване, бойове хрещення. Якщо українців гарно озброїти, мабуть, матимемо одну з найсильніших армій в Європі», – каже Геннадій Борисичєв.

Втім, голова громадської Ради Міністерства з питань тимчасово окупованих територій зізнається, що потрібно прагнути не в НАТО, а тягнутися до його стандартів.

«Потрібно розвивати високі технології, виготовляти свою зброю. Головне, щоб ми наблизилися до стандартів НАТО і вище», – додає Геннадій Борисичєв.

Нагадаємо, нещодавно соціологи показали, чи готові українці підтримувати вступ України в НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:13 :52