Новини » Світ 26 березня, 2019, 2:00
Республіканці вимагають оприлюднити файли з розслідування Мюллера

Вісім республіканців-консерваторів у Палаті представників Конгресу США висловили незадоволення відсутністю нових звинувачень у завершеному розслідуванні Мюллера та виступили з вимогою оприлюднити окремі файли.

Про це йдеться в листі законодавців, надісланому президенту Трампу в понеділок, повідомило американське центральне видання The Hill.

«Вісім консерваторів Палати представників заявляють, що розсекречення окремих, пов’язаних із розслідуванням, документів є необхідним, аби з’ясувати, як Конгрес, суди та американський народ були введені в оману керівництвом Мінюсту щодо дворічного розслідування, яке не змогло виявити жодних доказів змови з РФ», – зазначає видання.

Законодавці, зокрема, вимагають, щоби адміністрація розсекретила документ щодо встановлення стеження за колишнім радником кампанії Трампа Картером Пейджем. Крім того, йдеться про ряд інших файлів, пов’язаних з відомим досьє Стіла, включаючи інформацію про контакти Мінюсту з автором цього досьє.

Конгресмени також зауважили, що завершення розслідування Мюллера без додаткових звинувачень є зайвою причиною для оприлюднення деталей його розслідування. 

Підписи під листом президенту поставили конгресмени-республіканці Енді Біггс, Мет Гаец, Пол Госар, Ральф Норман, Джоді Хайс, Джефф Дункан, Луї Гомерт і Мо Брукс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 12:30 :39