Новини » Політика 26 березня, 2019, 20:10
Реальних намірів ми не бачимо, – Цибулько про «кулуарщину» в політиці
ZIK
ZIK

Українці не бачать реальних намірів політиків, бо в нас рішення все ще ухвалюються дуже кулуарно.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Цибулько.

За словами пана Цибулька, українська політична ситуація має кілька шарів і медійний компонент  це лише її мала частина.

«Дуже багато справжніх політичних рішень приймається закрито, попри те, що після Революції Гідності здавалося, що відкрилося все, що можна відкрити, починаючи від власників медіа і закінчуючи електронними деклараціями. Політичні рішення все ще ухвалюються дуже кулуарно», – зазначив політолог.

Зокрема саме тому він вважає, що тепер українці в політиці будуть спостерігати несподіване союзництво та гру від зворотного. На його думку, мабуть, уже 10 днів, як частина українського політикуму почала грати цю роль.

«Вони або консолідуються проти якогось кандидата, або шукають союзництва, яке залишається імітаційною кампанією. Ми до кінця не бачимо реальних намірів політиків. Політики, як і генерали, проектують свої кампанії так, щоб розвідка не знала їх наміри», – прокоментував Цибулько.

Нагадаємо, як свідчать результати спільного опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг, проведеного 5-14 березня 2019 року, 84% українців братимуть участь у виборах Президента України 31 березня.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 04:57 :50