Новини » Економіка 26 березня, 2019, 5:40
Президент наголошує на важливості запровадження податку на виведений капітал
Фото прес-служби Президента
Фото прес-служби Президента

Президент Петро Порошенко під час зустрічі зі студентами та викладачами-аграріями обговорив питання стимулювання і розвитку агропромислової науки та освіти. Глава держави зауважив, що треба відповідально ставитися до податків і наголосив на неприпустимості популістичного підходу «всім – все». При цьому він пояснив свою позицію щодо оподаткування в частині податку на прибуток, зокрема і в агробізнесі.

Про це повідомляє прес-служба Президента.

«Якщо б до вас прийшли популісти, вони б сказали треба знизити податки, або їх взагалі ліквідувати та підвищити зарплати. Оце хід популістів, якщо двома словами сказати: всім – все. І більше нічого. Це не працює», – сказав Петро Порошенко.

При цьому Глава держави повідомив, що вже зареєстрований його законопроект про податок на виведений капітал. «Податок на прибуток. Поки нам потрібен як повітря розвиток, приберіть цей податок, взагалі. У нас має бути один критерій – податок на виведений капітал. Що ти вклав у виробництво, в науку, в технології, в інвестиції, в зарплату – нуль оподаткування. Що ти вивів: роялті, дивіденди, відсотки – заплати. Бо ти вивів на споживання. І це чесно», – сказав Президент та підкреслив, що це «як адреналін, який точно стимулює розвиток». Водночас, за його словами, цьому чиниться спротив.

Глава держави запевнив в своїй рішучості щодо запровадження такого підходу та повідомив, що в підготовці цього законопроекту були долучені фахівці з Естонії, Латвії, Грузії, Італії. «У них це працює, чому ж в Україні це не буде працювати?», – зазначив Президент. При цьому він підкреслив, що такий підхід «вирішує не лише стимулювання науки, а вирішує облік податків» і призводить до значного спрощення ведення бізнесу, зокрема і в агропромисловому комплексі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 07:10 :25