Новини » Політика 26 березня, 2019, 13:55
Посилити свою присутність в Чорному морі більше, ніж зараз, НАТО не може, – експерт
ZIK
ZIK

Росія посилює свою ядерну присутність, підтягує зброю, закриває батареями ПВО частину землі, навіть шматок Європейського союзу. В Кенігсберзі починає реставрувати ядерні сховища. А в Північному Льодовитому океані агресор планує обмежити пересування суден.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив офіцер запасу, заступник голови Ради резервістів при Генштабі Мирослав Гай.

«НАТО – дуже складна структура, яка складається з політичного і військового блоку. Також має окремий військово-політичний блок. Це безпосередньо штаби, стратегічні командування», – каже Мирослав Гай.

НАТО розуміє ту загрозу, яка йде від РФ, а особливо небезпеку з Чорного моря, переконаний заступник голови Ради резервістів при Генштабі.

«Посилити свою присутність в Чорному морі, згідно міжнародних домовленостей, більше, ніж зараз НАТО – не може. Є чіткі обмеження щодо перебування кораблів. Наприклад, вони можуть ходити по Чорному морі не більше двадцяти двох днів. Постійно відбуваються ротація і зміни», – зазначає Мирослав Гай.

У будь-якому разі НАТО в Україні хоче наростити свою присутність, упевнений заступник голови Ради резервістів при Генштабі.

«РФ, порушуючи усі міжнародні закони, проводить агресивні дії не лише в Україні, а й на Півночі, в Льодовитому океані. Там Росія спробує обмежити судноходство», – каже Мирослав Гай.

Заступник голови Ради резервістів при Генштабі розповідає про те, як Росія нарощує свою потужність.

«Що ми бачимо? Росія посилює свою ядерну присутність, підтягує зброю, закриває батареями ПВО певну частину землі, навіть шматок Європейського союзу. Вона починає вести агресивні дії в Кенігсберзі, реставрувати там ядерні сховища», – коментує Мирослав Гай.

НАТО розуміє: якщо запізнитися і ніяк не вплинути на безпекову ситуацію, не збільшити свою присутність – потім буде надто складно вирішити питання агресії Росії, звертає увагу заступник голови Ради резервістів при Генштабі.

«Ми зацікавлені в НАТО як в одному із елементів колективної світової безпеки. Я переконаний, що ми будемо в НАТО. Не так Україна зацікавлена в Альянсі, як він в нас», – додає Мирослав Гай.

Нагадаємо, НАТО побудує в Польщі сховище для військової техніки США.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:15 :49