Новини » Політика

Порошенко: Кремль хоче зірвати українські вибори

ZIK

Кремль хоче використати вибори для дестабілізації ситуації в Україні. Йдеться не лише про втручання у процес, аби забезпечити вигідних Москві кандидатів. Росія готує цілий план зриву, щоб перевести їх у внутрішній конфлікт.

Про це під час урочистостей до Дня національної гвардії, яку транслював телеканал ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

«Пять років тому народ піднявся на національно-визвольну боротьбу. В умовах гібридної війни, в рамках оновлення усього сектору оборонної безпеки, була потрібна нова правоохоронна структура. До неї відійшли військовослужбовці, відібрані за найжорсткішими критеріями», – сказав Петро Порошенко.

Визначальним для створення Національної гвардії став прихід добровольчих підрозділів, звертає увагу Президент України.

«Першими до складів батальйонів Нацгвардії увійшли патріоти України. Вже на початку квітня 2014 року резервний батальйон оперативного призначення Нацгвардії заступив на бойове чергування в районі Ізюмськ-Слов’янськ. Так почалася нова історія Нацгвардії», – наголошує Петро Порошенко.

За мужність і героїзм, зразкове виконання бойових завдань 1364 воїни-гвардійці були відзначені високими державними нагородами, зазначає  Президент України.

«У боротьбі з ворогом 184 гвардійці віддали своє життя. В цей день, 26 березня, ми завжди молимося за упокій наших героїв», – каже Петро Порошенко.

Президент України підкреслює: разом із іншими правоохоронними органами, частина Нацгвардії забезпечує виконання широкого спектру дуже важливих завдань. Від громадської безпеки і охорони порядку, до охорони атомних станцій, дипломатичних представництв.

«Тепер Нацгвардія – це потужна сила, яка має сучасну зброю, техніку. Число професійних військових, правоохоронців в лавах Нацгвардії виросло вдвічі. Нині проходять службу понад двадцять тисяч контрактників. До військових частин надійшли сотні одиниць автомобільної та броньованої техніки», – говорить Петро Порошенко.

Президент України наголошує: активізація підтримки з боку країн-членів НАТО і ЄС, співпраця з Альянсом – це один із пріоритетних напрямків роботи Нацгвардії.

«За результатом багатонаціональних навчань, підрозділи Нацгвардії отримали високу оцінку якості підготовки від представників країн-учасниць НАТО», – коментує Петро Порошенко.

Проводиться робота щодо розвідки міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів, каже Президент України

«Успішно побудовано сержантську вертикаль, вже за стандартами НАТО. Наступні п’ять років можна забезпечити незворотність курсу, завдяки поглибленню партнерства, економічним ростом і перемогою над бідністю», – зазначає Петро Порошенко.

Путін не збирається залишити Україну в спокої, звертає увагу Президент.

«Кремль хоче використати вибори для дестабілізації ситуації в Україні. Йдеться не лише про втручання у процес, аби забезпечити вигідних Москві кандидатів. Росія готує цілий план зриву, аби перевести їх у внутрішній конфлікт», – Петро Порошенко.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія дала команду готувати в Україні силові провокації.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...