Покарання для колаборантів: політолог Чорновіл закликав ухвалити закони

ZIK

Верховна Рада має прийняти закони про колаборанство, які би передбачили неможливість проводити будь-яку іншу діяльність зв’язану з Росією.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

За словами пана Чорновола, в Україні мусить бути одне просте розуміння, що будь-яка пряма торгівля з РФ ніколи не буде економікою. Тобто з Росією не може бути торгівлі.

«Коли приватні корпорації на свій страх і ризик ведуть торгові відносини з Росією це їх право доки це не заборонено законом. Я б дуже хотів, щоб були ухвалені закони про колаборанство, які би передбачили неможливість, крім критичного імпорту-експорту, проводити приватну, державну, будь-яку іншу діяльність зв’язану з Росією. На мій погляд, це було би правильно, щодо країни, яка веде з нами війну», – зазначив політолог.

Однак, він наголосив, що цих законів ніхто не поспішає приймати. Політолог зауважив, що Верховна Рада цього скликання не спромоглася на це маючи десятки різних мотивів, при чому, щоб цього не допустити, в єдиному пориві зійшлися багато провладних і опозиційних депутатів.

«Опозиціонери розказували, що вони хочуть, а влада, що не має коаліції. На мій погляд, там бракувало волі у всіх», – констатував Чорновіл.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Вже через тиждень «Bihus.info» оприлюднило новий матеріал, де зазначалось, що всі слідчі органи, включно з НАБУ, «зливали» справи Гладковського за хабарі.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування кримінального провадження за матеріалами журналістського розслідування щодо ймовірного отримання правоохоронцями фінансової вигоди у справі про корупцію в оборонній сфері.

Згодом під стінами НАБУ відбулася акція протесту з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності заступника Артема Ситника Гізо Углаву.

Loading...