live

Побіжать присягати переможцю: Береза спрогнозував дії більшості політиків після виборів

ZIK

Президентські вибори в Україні, як і парламентські, не є боротьбою ідеологій, а є «виборами обіцянок».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Борислав Береза.

Нардеп нагадав, що напередодні виборів в Україні постійно порушують питання щодо мови, віри, скасування депутатської недоторканності, закон про імпічмент Президента України тощо.

«Це такі «корови», який доять кожного року, і це не закінчується. Може, варто прийняти такі закони і після того вже працювати далі?» – запропонував Борислав Береза та пояснив, що ухвалення відповідних законів ніхто насправді не хоче, бо згадані теми політики «педалюють» для того, щоб згуртувати свій електорат.

Нардеп спрогнозував, що тоді, коли визначиться переможець президентських перегонів, «побачимо, як велика кількість політиків побіжить до переможця і буде йому присягати для того, щоб отримати або місце у списку, або якісь преференції».

Борислав Береза додав, що президентські вибори в Україні, як і парламентські, не є боротьбою ідеологій, а «виборами обіцянок». «Обіцяти – це гарно, якщо ти, окрім обіцянок, підкріплюєш це, як це буде зроблено, завдяки чому, завдяки кому, за які кошти, в який таймінг, яка команда буде це виконувати. Тоді людина, аналізуючи цю інформацію, може сказати: «Це – брехло» або «Ні, він усе прорахував, він буде це дійсно робити», – зазначив нардеп Береза.

Як повідомляли, екс-заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що чимало кандидатів на пост Президента пропагують популістичні ідеї, які можуть зашкодити Україні і навіть призвести до міжнародної ізоляції.

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаLoading...
Loading...
Loading...