Новини » Політика 26 березня, 2019, 19:05
Пік лідерства Зеленського минув три тижні тому, – політолог Володимир Цибулько
ZIK
ZIK

Президентські перегони, як і будь-які інші перегони, це боротьба не лідерів, а боротьба структур.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Цибулько.

На думку політолога, якісна політична структура більш здатна забезпечити результат, ніж харизма, телевізор та особистісні якості. А структура Зеленського у президентських перегонах, додав Цибулько, є постмодерністською.

«Вона ніби невловима субстанція. Вона є, але водночас її немає. Ядро електоральне є, але його також ніби немає. Тобто ми спостерігали кілька «піків» за останні півтора року, коли на пік лідерських перегонів виходило кілька людей. Починаючи з Вакарчука, Гриценка, Тимошенко й Зеленського. Цього лідерства вистачало на кілька місяців. Що цікаво – що пік лідерства Зеленського минув три тижні тому. Зараз він теж на піку, але це не найвищий рівень», – зазначив Володимир Цибулько.

Він також зауважив, що президентські перегони – це боротьба великих структур. Водночас, за словами політолога, це можливість приглянутися до потенційної коаліції.

«Президентські перегони – це точно боротьба великих структур. І дуже часто інтереси регіональних еліт співпадають ситуативно з інтересами ідеологічних партій. Тобто це таке несподіване союзництво. Особливо воно проявиться у другому турі. Тому зараз для багатьох політичних сил боротьба лідерів, цієї трійки, це можливість приглянутися до потенційної коаліції на осінніх парламентських перегонах. І між першим і другим турами ця коаліція якраз буде закладатися», – додав Володимир Цибулько.

Нагадаємо, як свідчать результати спільного опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг, проведеного 5-14 березня 2019 року, 84% українців братимуть участь у виборах Президента України 31 березня.

Читайте більше: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 19:11 :09