live

«Під тиском»: Кіт покусав господаря за погане виконання відомої пісні групи Queen

Скріншот з відео

У мережі набирає популярності відео про те, як кіт покусав господаря за погане виконання пісні групи Queen.

Відео «протесту» хвостатого цінителя музики виклав на YouTube сам господар, пише журнал ZOO Бізнес.

На відео видно, як господар кота Грег Молік зручно влігся на ліжку і заспівав композицію Under Pressure («Під тиском») легендарної групи Queen. Треба відзначити, що він це зробив погано: фальшиво і не своїм голосом. На такий «спів» господаря відразу прибіг його домашній кіт по кличці Харві і здивовано втупився на Грега.

 

Ступор у кота тривав недовго, менше 30 секунд, після чого він вирішив покласти цьому неподобству кінець: кіт скочив на ліжко і, напевно, протестуючи, почав кусати «співака» за руку.

При цьому кіт кусав улюбленого господаря не люто, до крові, а повчально, щоб напоумити і змусити припинити музичні неподобства. У ролику господар сміється і співає, а кіт кусає його знову і знову...

Тварина заспокоїлося тільки після того, як Грег перестав співати.

Ролик «Мій кіт ненавидить моє погане спів» набрав за два дні майже 80 тисяч переглядів. У коментарях на YouTube користувачі відзначають, що їх дуже повеселив кіт-меломан. А один телевізійний продюсер, навіть, пропонував показувати кота-меломана по телебаченню, щоб люди бачили, що цінителями музики можуть бути не тільки вони.

Loading...