Новини » Політика 26 березня, 2019, 11:15
НАЗК виявило порушення у фінансових звітах 17 кандидатів
Фото: nazk.gov.ua
Фото: nazk.gov.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції перед виборами 2019 завершило аналіз проміжних фінансових звітів кандидатів на пост президента України, виявивши порушення у 17 звітах.

Як повідомляє прес-служба агентства, 25 березня на позачерговому засіданні було затверджено аналіз проміжних фінансових звітів.

Найпоширенішими серед зафіксованих порушень були наявність податкового боргу в суб’єктів, які здійснювали внески, а також неповнота даних, зазначених у звіті. До прикладу, Юрій Бойко накопичив понад 1,9 млн грн податкового боргу. Непогашений податковий борг Олександра Вілкула – понад 5 млн грн, Анатолія Гриценка – 10,5 млн грн, Володимира Зеленського – 3,7 млн грн, Руслана Кошулинського – понад 1 млн грн, Сергія Тарути – 6,8 млн грн

«Фінансові звіти, що подавалися розпорядниками рахунків виборчих фондів кандидатів, перевірялися на відповідність порядку подання і повноту заповнення, відповідність звітних даних інформації, отриманої від банків, на дотримання обмежень у здійсненні внесків, зокрема щодо наявності податкового боргу в суб’єкта, який здійснює внесок (відповідно до ст. 15 ЗУ «Про політичні партії в Україні», ст. 43 ЗУ Про вибори Президента України)», – повідомляють в НАЗК.

Зі звітами можна ознайомитись за посиланням, з результатами аналізу за посиланням.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 15:23 :48