Новини » Регіони 26 березня, 2019, 14:14
На Волині може з’явитися перша ОТГ на базі міста обласного значення

Депутати Ружинської сільської ради, що у Турійському районі на Волині, одностайно проголосували за приєднання до міста обласного підпорядкування – Ковеля.

Це депутатське голосування ще на крок наблизило створення першої на Волині ОТГ на базі міста обласного підпорядкування, – повідомила IA ZIK консультант з комунікацій Асоціації міст України Тамара Зубенко.

Втім, попереду ще чимало роботи, адже потрібно вносити зміни у Перспективний план формування територій Волині, бо, відповідно до нього, Ружинська сільрада мала б стати частиною Турійської ОТГ. Окрім того, останнє слово щодо приєднання тепер за ковельськими депутатами, бо їхні ружинські колеги свій вибір зробили.

До речі, депутати Ружинської сільської ради врахували результати голосування на громадських слуханнях у Городильці та Ружині, де були присутні і жителі Клевецька. Люди на громадських слуханнях теж проголосували за приєднання до Ковельської міської ОТГ.

Нагадаємо, що таке рішення не дивне, адже село Городилець практично впаяне в місто, у Ковеля третій за розмірами бюджет в області після обласного та бюджету Луцька, а в майбутньому він може стати потужним логістичним центром не лише Західної України, але й Східної Європи.

У Городильці та Ружині громадські слухання наприкінці лютого були в один день, і людей зібралося повні зали. Причиною для зібрання став лист-пропозиція від Ковельської міської ради Ружинській сільській, яка об’єднує села Городилець, Ружин і Клевецьк, приєднатися до них та створити Ковельську міську ОТГ. До речі, такі самі листи ковельські владці надіслали до Білинської та Зеленської сільрад, які поки вичікують.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 01:14 :00