Новини » Економіка 26 березня, 2019, 16:11
Монетизація пільг на проїзд не може бути обмежена 30 поїздками, – рішення суду
Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Окружний адміністративний суд міста Києва встановив, що монетизація пільг на проїзд у громадському транспорті не може бути обмежена 30 поїздками і середньою вартістю станом на початок року.

Про це повідомляє прес-служба суду, передає 112.

У суді позивач оскаржував пункти ухваленого урядом порядку надання пільг за проїзд готівкою, відповідно до яких йдеться про компенсацію вартості 30 поїздок на місяць за середньою вартістю проїзду по області станом на початок року. Позивач посилався на те, що оскаржувані пункти обмежують його право на пільговий проїзд.

«Суд, розглянувши справу в порядку письмового провадження, визнав протиправними та нечинними частини першу та другу пункту 4 Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затвердженого відповідною постановою Кабінету міністрів України», – йдеться у повідомленні.

Таким чином суд визнав протиправними норми про те, що розмір монетизації пільг на проїзд затверджує міськдержадміністрація, помноживши середню вартість проїзду в області на 30 поїздок. При цьому середню вартість для розрахунку беруть станом на 1 січня року.

Це рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Нагадаємо, уряд ухвалив постанову від 14 березня 2018 року № 197, якою встановив порядок монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. Порядок передбачає надання замість пільг грошової компенсації, розмір якої щорічно будуть визначати обласні та Київська міська державні адміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 05:08 :14