Новини » Спорт 26 березня, 2019, 17:14
Молодіжна збірна України в останній грі турніру Antalya Cup 2019 зіграла внічию
ffu.ua
ffu.ua

В останньому матчі на міжнародному турнірі Antalya Cup 2019 у Туреччині молодіжна збірна України U-21 зіграла внічию з однолітками із Латвії.

Четвертий ігровий день на турнірі Antalya Cup 2019 у Туреччині виявився для молодіжної збірної України нічийним – команда здобула очко у грі з командою Латвії, що дозволило українцям залишитися на чолі турнірної таблиці. Нагадаємо, раніше синьо-жовті зіграли з Естонією (0:0), Македонією (3:1) та Казахстаном (2:0).

Оскільки ще вчора українці грали проти казахів, сьогодні у грі з латвійцями головний тренер молодіжки Руслан Ротань провів ротацію й надав шанс проявити себе іншим гравцям. Але якнайкраще в першому таймі проявив себе форвард Назарій Русин, який вдало завершив дії партнерів та відкрив рахунок у матчі, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Другий тайм вийшов дуже важким для українців. Латвійці, які на турнірі зіграли унічию з Казахстаном та перемогли Македонію, мали кілька гарних нагод відзначитися. Лєднєв, який вийшов на заміну, заробив пенальті в наші ворота, але чудово зіграв воротар Олег Білик. Згодом голкіпер синьо-жовтих ще двічі рятував свої ворота. Але втримати перемогу українці в підсумку не зуміли, пропустивши гол на останній хвилині зустрічі.

Чи стала наша команда переможцем міжнародного турніру Antalya Cup 2019, стане відомо після завершення поєдинку Естонія – Македонія, який триває в ці хвилини.

Нагадаємо, що цей збір є одним з етапів підготовки команди до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 (U-21) синьо-жовті стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.