Новини » Спорт 26 березня, 2019, 2:27
Молодіжна збірна України стала лідером турніру Antalya Cup 2019
ffu.ua
ffu.ua

Молодіжна збірна України U-21 з футболу на міжнародному турнірі в Туреччині Antalya Cup 2019 обіграла команду Казахстану й очолила турнірну таблицю.

Перемогу синьо-жовтим у поєдинку міжнародного турніру Antalya Cup 2019 над командою Казахстану принесли влучні удари Русина й Лєднєва, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Матчем проти молодіжної збірної Казахстану збірна України U-21 продовжила програму контрольних поєдинків у рамках міжнародного турніру, в якому також беруть участь команди Естонії, Латвії та Македонії.

Третій ігровий день на турнірі в Туреччині виявився для збірної України переможним – як і другий, коли відбулася її зустріч із македонцями (3:1). До цього синьо-жовті зустрілися зі збірною Естонії (0:0).

У грі з Казахстаном Руслан Ротань отримав можливість обирати з усіх наявних футболістів. Українці почали матч упевнено й уже на 11-й хвилині повели в рахунку. Топалов зробив простріл, Русин в боротьбі із суперником опинився на газоні і сам же засмутив казахів точним пострілом з 11-метрової позначки.

У перерві тренери молодіжної збірної провели кілька замін, і вони спрацювали. На 64-й хвилині Лєднєв, який замінив Луньова, заробив пенальті й сам його реалізував. У підсумку – впевнена перемога української «молодіжки» (2:0).

Нагадаємо, що цей збір є одним з етапів підготовки команди до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 (U-21) синьо-жовті стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.

Футбол. Міжнародний турнір молодіжних збірних Antalya Cup 2019

Україна U-21 – Казахстан U-21 – 2:0 (1:0)

Голи: Русин (11, з пенальті), Лєднєв (64, з пенальті).

Україна U-21: Кожухар, Биков, Бабогло (Романчук, 67), Луньов (Лєднєв, 59), Лебеденко, Топалов, Русин (Сердюк, 46), Путря, Мілованов, Кравчук (Різьє, 52), Чех.

5. Македонія – 2 0 0 2 1–4 0

Нагадаємо, що змагання в Белеку проходять за коловою системою з двома винятками. Оскільки молодіжні збірні Латвії та Естонії (як і команди Казахстану та Македонії) потрапили до однієї групи відбору на Євро-2021 (U-21), матчі між ними проводитися не будуть. У зв’язку з цим для визначення переможця турніру в очковий залік кожної команди підуть тільки три поєдинки.

Таким чином, українці стануть єдиною збірною, яка в Туреччині зіграє чотири матчі, однак зустріч з Естонією не додала їм очок. А от для естонців цей поєдинок мав турнірне значення.

2019-10-21 23:43 :50