Новини » Світ 26 березня, 2019, 21:45
Міністри ЄС говоритимуть про скасування сезонної зміни часу вже у червні

Єврокомісія привітала рішення Європарламенту, який у вівторок підтримав пропозицію стосовно припинення сезонної зміни часу до 2021 року. За повідомленням, Рада міністрів ЄС з питань транспорту розгляне реалізацію цього питання у практичній площині вже у червні поточного року.

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті Єврокомісії, передає Укрінформ.

Така пропозиція ґрунтується на кількох факторах, включаючи результати громадських консультацій, які були проведені у липні-серпні 2018 року, під час яких Єврокомісія отримала 4,6 млн відповідей від усіх 28 країн-членів, у переважній більшості - з підтримкою скасуванню сезонної зміни часу.

«Члени Європейського Парламенту надіслали чіткий сигнал: вони хочуть зупинити сезонні переведення часу до 2021 року. Це прямо стосується кожного, хто проживає в Євросоюзі, і це спростить для цих людей життя. Я повною мірою розумію необхідність досягнення скоординованого підходу до цього питання з боку всіх країн-членів, зокрема, в тому, яким буде їх вибір щодо стандартного часу», - зауважила з цього приводу Єврокомісар з питань транспорту Віолетта Булк (Violeta Bulc).

За її словами, урядовці країн ЄС шукатимуть скоординовану відповідь на зазначені питання під час Ради міністрів ЄС з питань транспорту у червні поточного року.

Як повідомлялося, у вересні минулого року у промові перед Європарламентом Президент Єврокомісії запропонував скасувати сезонне переведення годинників у всій Європі, і водночас надати країнам-членам можливість визначитися, який постійний час вони мають намір залишити – «зимовий», або «літній».

Додамо, Європарламент все ж вирішив відмовитися від переведення годинників

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 02:22 :31