Новини » Політика 26 березня, 2019, 13:42
Міністр Рева повідомив про суми виплат з монетизації субсидій
ZIK
ZIK

П’ять мільярдів сімсот мільйонів гривень отримало понад 3 мільйони господарств. Ця сума призначена для сплати комунальних послуг.

Про це під час брифінгу Міністерства соціальної політики щодо індексації пенсій, яку транслював телеканал ZIK, заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Понад три мільйони триста сімдесят тисяч домогосподарств отримали кошти для сплати за комунальні послуги на зальну суму – п’ять мільярдів сімсот мільйонів грн. Ці виплати проводилися як через Пенсійний фонд, так і через установи «Ощадбанку»», – говорить Андрій Рева.

Виплати по Пенсійному фонду були завершені вчора, наголошує міністр соціальної політики.

«Через фонд виплачено майже чотири мільярди грн. Через «Ощадбанк» ми виплатили майже 75 відсотків. З 12 березня розпочалися виплати і до кінця місяця мають завершитися. Люди звертаються до банку і через послугу «Швидка копійка» їм продовжують виплачувати гроші», – каже Андрій Рева.

Для отримання необхідної інформації щодо виплати житлової субсидії можна звертатися до органів Пенсійного фонду, підкреслює міністр соціальної політики.

«Від вчора за роз’ясненнями щодо перерахунку пенсій та виплати субсидій, можна телефонувати в урядовий контактний центр. Щодо цього питання ми мали розмову з Президентом України. Він попросив, щоб ми ще раз донесли інформацію до громадян», – зазначає Андрій Рева.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева роз’яснив тонкощі щодо індексації пенсій, а також навів два приклади.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:59 :23