live

Людина, яка не пішла на вибори, не має права критикувати владу, – нардеп Береза

ZIK

Неважливо, хто переможе – ваш кандидат чи ні. Але якщо ви не приходите на вибори і не віддаєте свій голос на виборчій дільниці, то ви відмовляєтеся від свого права обирати владу, а відтак і критикувати її.

На цьому наголосив народний депутат України Борислав Береза в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат підкреслив, що результати виборів повністю залежать від українців. А тому вони мають зрозуміти: якщо не прийдуть на виборчі дільниці, то результати, які були в останніх соціологічних опитуваннях, можуть змінитися на 100 відсотків.

«Якщо люди прийдуть на вибори, побачать черги і підуть геть, не проголосувавши, то суттєво вплине на результат. Варіативність цих виборів дуже велика – друге з третім місцем можуть помінятися так само швидко, як і перше з третім.

Не потрібно також забувати, що електорат Зеленського – це люди віком від 18 до 35 років. Тобто ті люди, які часто не ходять на вибори або не впевнені, чи взагалі підуть», – зауважив Береза.

На думку політика, громадянин, який відмовився віддати свій голос за того чи іншого кандидата, не має більше права критикувати владу протягом її каденції.

«Кожна людина повинна зрозуміти, якщо вона не йде на вибори, то не має права протягом наступних 5 років критикували владу. Адже такий громадянин відмовився від свого права саме тоді, коли відмовився голосувати.

І неважливо, хто переможе – ваш кандидат чи ні. Але якщо ви не приходите на вибори і не віддаєте свій голос на виборчій дільниці, то ви відмовляєтеся від свого права обирати владу», – звернувся до українців Борислав Береза.

Як повідомлялося, Національне агентство з питань запобігання корупції перед виборами 2019 завершило аналіз проміжних фінансових звітів кандидатів на пост Президента України, виявивши порушення у 17 звітах.

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаLoading...
Loading...
Loading...