Новини » Регіони 26 березня, 2019, 12:20
Луцьк відвідав спецпредставник ОБСЄ

Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко провів зустріч зі спеціальним представником чинного голови ОБСЄ в Україні Мартіном Сайдіком.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Основними темами розмови стали – обговорення суспільно-політичної ситуації в регіоні, особливості Волинського краю, як прикордонної території, виклики, з якими стикається область та ознайомлення з діяльністю тристоронньої контактної групи.

«Ваша місія на фронті – почесна та героїчна, але водночас ризикова та небезпечна. Ви на рівні з українськими солдатами робите все можливе для того, щоби забезпечити мир», – зауважив голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Так, Савченко розповів про впровадження реформи децентралізації, головні напрямки розвитку Волині та особливості співпраці із органами місцевого самоврядування.

Своєю чергою, Мартін Сайдік відзначив, що кілька разів відвідував Донецьку та Луганську області, аби особисто побачити та зрозуміти ситуацію, адже дуже важливо знати настрої населення.

«У нас дуже спокійний регіон. Мабуть, найспокійніший в Україні», – сказав на завершення Савченко.

Тож Мартін Сайдік подякував за поради та інформацію та запевнив, що й надалі працюватиме, аби Мінські угоди запрацювали повністю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 10:40 :42