Новини » Політика 26 березня, 2019, 6:20
Генерал США розповів, як потрібно захищати українське узбережжя

Україні для захисту своїх берегів на Чорному та Азовському морі потрібні нові кораблі, міжнародна підтримка і грамотна підготовка особового складу флоту.

Про це Апострофу розповів генерал США у відставці Бен Ходжес.

«Запровадження нових санкцій проти тих російських посадовців, які хоч якось пов’язані з цим нападом на українські кораблі та захопленням моряків, доцільне і важливе. Думаю, ВМС України мають отримати пріоритет модернізації, повинні мати окремий бюджет, а також отримати ресурси для захисту українського узбережжя та щоб гарантувати свободу судноплавства в Азовському та Чорному морях», – зауважив Ходжес.

Крім того, за його словами, крім кораблів, Україні потрібна кооперація з сусідами по Чорному морю.

«Щоб ВМС могли захищати узбережжя, їм потрібні відповідні платформи – кораблі. Але також необхідні командний контроль та спільне бачення, яке б поділяли всі країни Чорного моря: Румунія, Болгарія, Туреччина, Грузія та Україна. Також потрібно поліпшувати боєздатність, щоб Україна могла захистити себе та своїх моряків. Але це також стосується інституції військово-морських сил: навчання офіцерів та культури, яка гарантує, що моряки готові та мають необхідне оснащення», – підкреслив генерал.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 14:09 :59