Новини » Політика 26 березня, 2019, 23:10
Формула перемоги у війні: Кошулинський назвав її складові
ZIK
ZIK

Потужні збройні сили, зовнішній тиск, наповнений бюджет і спільна національна ідея – це чотири складові формули перемоги над ворогом.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявив політик Руслан Кошулинський.

Гість програми зауважив: враховуючи те, наскільки складний в України ворог, формула перемоги над цим ворогом є достатньо складною і складається вона з 4 складових:

«Без потужних, сучасних і забезпечених збройних сил нічого не відбудеться. Тому перша частина – потужні, технологічно забезпечені збройні сили. Друге – це потужний зовнішній тиск. На превеликий жаль, вибрана лінія «нормандського формату» ефективності не показала, тому нам потрібно зараз залучити найпотужніші країни світу ­– США й Велику Британію, як підписантів Будапештського меморандуму.

Також треба усунути олігархів від управління країною. Без бюджету ми нічого не купимо. Навіть танків, ракет і кораблів. Також має бути спільна національна ідея. Це єдність влади і суспільства в одному завданні – відстояти свою незалежність. От це є 4 складники переможної формули», – заявив Руслан Кошулинський.

Він зауважив, що більшість українців сьогодні не хочуть бути ярмом або губернією Російської Федерації. Тому, переконаний політик, українське суспільство готове відстоювати незалежність своєї країни.

«Географія, вік і навіть стать сьогодні не є обмеженням того, щоб українці відстоювали свою незалежність», – додав Кошулинський.

А щодо мирних перегорів з агресором, на думку Кошулинського, жоден документ із Москвою не вартує навіть того паперу, на якому він підписаний.

«Ми вже підписували. Україна вже один раз віддала ядерну зброю у 1994-му році. Ми підписали меморандум. Але нас ніхто так і не захистив!» – акцентував гість програми.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко заявив, що одразу після виборів будуть активізовані Мінські перемовини для врегулювання ситуації на сході України політико-дипломатичним шляхом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 20:57 :06