Новини » Суспільство 26 березня, 2019, 21:50
Електронний кабінет перевізника: посадовець пояснив, як перевірити ліцензію маршруту
ZIK
ZIK

Тепер громадянин матиме більше інформації, а відтак і вибір – ризикувати і їхати з неліцензованим перевізником або ж шукати іншого.

Це зауважив керівник департаменту Міністерства інфраструктури України Віктор Сасін у ефірі проекту «Злий дім» на телеканалі ZIK.

Посадовець нагадав, що минулого року Міністерство інфраструктури запустило онлайн-сервіс «Електронний кабінет перевізника». Він пояснив, як будь-який пасажир може застосувати цю послугу на практиці в реальному житті.

«Я приходжу на автостанцію і хочу дізнатися, чи має ліцензію відповідний перевізник. Тепер я можу просто перевірити цю інформацію в «Електронному кабінеті перевізника», достатньо мати лише гаджет із підключенням до інтернету та знати номер транспортного засобу», – пояснив Віктор Сасін.

Також він запевнив, що Міністерство планує запустити більше подібних сервісів, що дозволить зробити перевезення максимально прозорими і безпечними.

«Приблизно за два тижні ми запустимо онлайн-реєстр із картою маршрутів по всій Україні, де буде видно як українських, так і міжнародних перевізників. Тепер громадянин матиме більше інформації, а відтак і вибір – ризикувати і їхати з неліцензованим перевізником або ж шукати іншого», – зауважив Віктор Сасін.

Як повідомлялося, міністр інфраструктури Володимир Омелян визначив найслабшу ланку у транспортній інфраструктурі України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 22:05 :46