Новини » Регіони

Директора КП на Волині підозрюють у розтраті майже 1 млн грн

Директора комунального підприємства «Луцьке» підозрюють у розтраті понад 960 тисяч гривень бюджетних коштів.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Правоохоронці оголосили про підозру директору комунального підприємства «Луцьке» у розтраті шляхом зловживання службовим становищем майна в особливо великих розмірах та службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Посадовець у 2016 році здійснив розтрату понад 960 тис. грн бюджетних коштів, передбачених на реконструкцію котельні в загальноосвітній школі села Липини Луцького району, чим завдав збитків державі в особливо великих розмірах.

Достовірно знаючи, що проектно-кошторисна документація розроблена з відхиленням від вимог Державних будівельних норм і не пройшла обов’язкову експертизу, а на проведення робіт із реконструкції котельні у школі відсутні будь-які дозвільні документи, директор комунального підприємства уклав із приватним підприємством «Екоресурси Волинь» договір на виконання цих робіт.

У подальшому посадовець, попри те, що знав, що суб’єкт господарювання вніс у акт виконаних робіт неправдиві відомості щодо вартості та об’ємів виконаних будівельних робіт, особисто підписав його та завірив відтиском печатки комунального підприємства.

Унаслідок незаконних дій директора КП приватному підприємству було безпідставно перераховано бюджетні кошти в сумі понад 960 тис. грн.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Loading...