Новини » Суспільство 26 березня, 2019, 16:30
Доплати до мінімальних пенсій будуть тільки в березні і квітні, – політолог
ZIK
ZIK

Так звані доплати до мінімальних пенсій будуть нараховуватися лише у березні і квітні, фактично, під час виборів. Це не індексація пенсій, доплати не нараховуватимуться на постійній основі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» зазначив політолог Валерій Клочок.

«Міністр соціальної політики говорив, що він реалізує ініціативу Президента щодо подолання бідності. Я точно не пам’ятаю календарний план реалізації пенсійної реформи. Чи він дійсно співпадає з одноразовим перерахунком пенсій та виборами», – зауважує політолог.

Добавки до пенсій, які нарахують в березні і квітні – більше не повторяться, наголошує Валерій Клочок.

«В цій частині бувають певні спекуляції. Пан Рева говорить, що й надалі будуть перерахунки пенсій – це дуже добре! Тому що в нас закладено і підвищення мінімальних зарплат, і пенсій. Також передбачено ріст коштів по окремих моментах, яких саме – міністр соціальної політики також роз’яснив», – каже експерт.

Валерій Клочок звертає увагу на те, що в суспільстві зараз багато зауважень стосовно того, що гроші для пенсій з’явилися після легалізації «євроблях».

«Історія «євроблях» точилася майже рік. Сьогодні ми отримали додаткове надходження до бюджету – близько п’ятнадцяти мільярдів. Чи велика ця сума для забезпечення соціальних виплат? Враховуючи кількість пенсіонерів – одинадцять мільйонів – в середньому, на кожного припадає по сто гривень», – підраховує політолог.

Також Валерій Клочок пояснює, як у цій історії замішані підприємці середнього і малого бізнесу.

«Звідки беруться гроші? Відбувається масове блокування податкових накладних середнього і малого бізнесу. Про це абсолютно всі мовчать. Що це означає? Подвійну сплату ПДВ протягом перших місяців календарного бюджетного року», – додає експерт.

Нагадаємо, для айтішників хочуть створити окрему групу ФОПів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 15:31 :35