Новини » Суспільство 26 березня, 2019, 0:02
Американці п’яними витрачають близько $48 млрд на рік

Громадяни США витрачають понад 48 мільярдів доларів на рік на покупки в стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє Громадське.

Так, згідно з дослідженням, в середньому 79% опитаних зробили хоча б одну «п’яну» покупку онлайн за своє життя. При цьому серед мілленіалів таких людей 82%, а серед «бебі-бумерів» – вже 69%.

Крім того, кількість тих, хто робить спонтанні покупки в стані алкогольного сп’яніння, варіюється в залежності від професії. Найчастіше купують щось в стані алкогольного сп’яніння спортсмени, представники транспортної та паливно-енергетичної галузей. Більше 90% людей, які працюють в цих сферах, роблять спонтанні «п’яні» покупки. Водночас, серед письменників і діячів мистецтва лише близько 60% займаються шопінгом під впливом алкоголю.

В середньому опитані американці витратили 444 долари на рік на спонтанні покупки під впливом міцних напоїв. За даними Національного інституту по боротьбі зі зловживанням алкоголем і алкоголізмом, серед жителів США – приблизно 138 мільйонів дорослих вживають алкоголь. Так, якщо 79% з них – близько 109 мільйонів чоловік – купують що-небудь в стані сп’яніння, то ринок «п’яних» покупок в інтернеті становить майже 48,5 мільярда доларів в рік. Зокрема, 85% його припадає на онлайн-рітейлера Amazon.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 10:47 :45