Новини » Суспільство 25 березня, 2019, 13:31
Жодної політики і популізму, як у Львові: Житомир та Харків до кінця року запустять сміттєпереробні заводи
Сміття. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Сміття. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Група ICU розраховує до кінця року запустити в Житомирі найбільший в Україні завод із переробки несортованих твердих побутових відходів (ТПВ) за спеціальною МБО-Т технологією.

Про це повідомив в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» керуючий партнер ICU Макар Пасенюк.

«Ми розраховуємо запустити завод до кінця цього року. Робити якісь висновки щодо перших підсумків роботи зможемо, очевидно, лише наприкінці 2020 року. Це дуже динамічний бізнес, велика кількість чинників впливає на його роботу», – сказав М.Пасенюк. За його словами, за підсумками тестування цієї бізнес-моделі група зможе ухвалити рішення щодо пропозиції її для потенційного співінвестування.

М.Пасенюк зазначив, що для України така МБО-Т технологія (механічна, біологічна і термічна обробка та переробка твердих комунальних відходів) – інноваційна, досвіду її впровадження в країні ще немає.

Нагадаємо, приблизно в той же час, до кінця 2019 року, буде завершене будівництво сміттєпереробного заводу у Харкові.

А от у Львові, не дивлячись на трагедію на Грибовицькому звалищі у 2016 році та гостру сміттєву кризу, до будівництва ще досі не дійшло. Зараз воно перебуває на стадії конкурсу з визначення претендентів на отримання цього підряду, а його завершення очікується лише на 2021 рік. Також досі щодо ділянки під будівництво тривають активні протести місцевих мешканців. Слід відзначити й те, що унаслідок махінацій з підготовкою документації під сміттєпереробний завод проти підлеглих Андрія Садового відкрито декілька кримінальних справ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 14:53 :47