Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський у другому турі програє і Тимошенко, і Порошенку, – Загід Краснов

ZIK

Хто буде в другому турі, я не знаю. Але знаю одну річ: якщо у другий тур потрапить Зеленський, то він програє як Порошенку, так і Тимошенко.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив лідер партії «Громадська сила» Загід Краснов.

Гість програми порадив активістам і журналістам після виборів президента порівняти дані соціологічних досліджень щодо рейтингу кандидатів із реальним вибором українців, оскільки сьогодні деякі соцкомпанії провадять замовні опитування. За словами Загіда Краснова, після такого дослідження суспільство зрозуміє, хто на кого працював.

А щодо трійки лідерів президентських перегонів, гість програми наголосив, що сьогодні не варто комусь із них надавати перевагу і гарантувати вихід у другий тур.

«Не дивлячись на те, що в соцопитуваннях у Зеленського найбільша підтримка, він має і водночас не має шансів потрапити у другий тур виборів. Бо його виборець – не відповідальний. Якщо його попросити піти на вибори – він піде. Але самостійно він цього не зробить», – вважає лідер партії «Громадська сила».

На переконання Краснова, велика частина людей, які сьогодні підтримують Зеленського, хочуть просто «розважитися».

«Але коли справа дійде до дільниці, «розважатися» вони не захочуть. Тому хто попаде у другий тур, я не знаю. Але я знаю одну річ: якщо в другий тур потрапить Зеленський, то він програє як Порошенку, так і Тимошенко», – зазначив Загід Краснов.

Нагадаємо, як свідчать результати спільного опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг, проведеного 5-14 березня 2019 року, 84% українців братимуть участь у виборах Президента України 31 березня.

Loading...