Новини » Спорт 25 березня, 2019, 23:47
Збірна України у матчі Євро-2020 чудом вирвала перемогу в протистоянні з Люксембургом
Гравці збірної України з футболу святкують забитий другий гол у ворота збірної Люксембургу в рамках відбірного турніру на чемпіонат Європи 2020 року. Фото: EPA-EFE/JULIEN WARNAND

Національна збірна України з футболу сьогодні, 25 березня, зіграла свій другий поєдинок у рамках відбірного турніру на чемпіонат Європи 2020 року. У Люксембурзі, на стадіоні «Жозі Бартель», підопічні Андрія Шевченка зустрілися з місцевою національною командою.

Господарі відкрили рахунок на 34-й хвилині – помилкою оборони «синьо-жовтих» скористався Олівер Тілль. Втім, уже за шість хвилин Олександр Зінченко закинув «черпачок» на хід Віктору Циганкову і той з гострого кута проштовхнув круглого між ногами кіпера господарів. 1:1 – за такого рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі гра проходила з перемінним успіхом. М’ячем більше володіли українці, але забити могли й люксембуржці. Зрештою, вони це й зробили, але кращий гравець наших суперників Желсон Родрігеш після навісу в штрафний майданчик головою скерував м’яча у… власні ворота. Сталося це на третій компенсованій арбітром хвилині. Тож відігратися у команди Люксембурга не було вже часу. Україна перемагає 2:1, але треба визнати, що ця звитяга – подарунок долі чистої води…

2019-04-21 07:10 :29