Новини » Політика 25 березня, 2019, 18:58
Запланований піар Зеленського в «день тиші» – Фесенко оцінив вплив на виборця
ZIK
ZIK

Трансляція фільмів за участю Володимира Зеленського у суботу, напередодні дня голосування, суттєво на рішення виборців не вплине або ж може вплинути навпаки, проти нього.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив політолог Володимир Фесенко.

Експерт, відповідаючи на запитання, чи можна вважати передвиборчою агітацією показ фільму за участю шоумена Володимира Зеленського у «день тиші» 30 березня, зауважив, що, з формальної точки зору, про порушення не йдеться. Проте, додав він, якщо поява претендента на президентський пост на телеекрані цього дня буде трактуватися як підкуп, і з цього приводу буде офіційне тлумачення Центральної виборчої комісії, тоді це буде порушенням.

«З такої точи зору, потрібно заборонити будь-яку демонстрацію зображення, сюжетів, наприклад, про Президента України», – вважає Володимир Фесенко.

Політолог нагадав, що напередодні дня волевиявлення заборонено транслювати агітаційні ролики, зовнішню рекламу.

«Усе інше, якщо це не заборонене законом чи Центральною виборчою комісією, демонструвати можна», – зазначив Володимир Фесенко.

На його думку, трансляція фільмів за участю Володимира Зеленського в суботу, напередодні дня голосування, суттєво на рішення виборців не вплине, оскільки електоральні вподобання вже сформувалися.

«Знаєте, може і, навпаки, вплинути – коли занадто, то може вплинути навпаки. Можу ще й інші приклади навести: у багатьох кандидатів є дуже багато реклами, як-от було в Тарути. І що? Це жодним чином не вплинуло на рейтинги. Тут впливають не тільки зображення, не тільки кількість появи. Дуже легко з’ясувати: є кандидати, в яких дуже багато реклами з’являється, але за останній місяць це суттєво не вплинуло на їхні рейтинги», – зазначив Володимир Фесенко.

Нагадаємо, з ініціативи Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій і за підтримки Президента України, 30 березня 2019 року оголошено Днем молитви та посту в намірах чесних і мирних президентських виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:38 :50