Новини » Політика

Якщо інформація про «список Йованович» не підтвердиться, Луценко мав би піти у відставку, – Лємєнов

ZIK

Незрозуміло, чому Генпрокурор Юрій Луценко напередодні виборів заявив про «список Йованович». Адже у цьому його ніхто не підтримав, а Президент Петро Порошенко навіть заявив про свою повну підтримку послу США. До того ж, якщо інформація про «недоторканних осіб» не підтвердиться, Луценко мав би пожертвувати посадою.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив головний експерт антикорупційної групи РПР Олександр Лємєнов.

Він переконаний: сумнівно, що суперечка між Генпрокурором Юрієм Луценком та послом США Марі Йованович може погіршити стосунки між обома країнами. Мовляв, Луценка все ж більше сприймають як політика, а не очільника ГПУ.

«Як на мене, очільник Генеральної прокуратури не має права заявляти речі, за які може потім пожертвувати своєю посадою. У випадку не підтвердження цієї інформації, він мав би просто подати у відставку або ж надати відповідні підтвердження того, що цей список існує», – вважає Лємєнов.

Водночас, експерт зазначив: незрозуміло, чому Луценко взагалі пішов на такий крок, адже його ніхто не підтримав.

«Навіщо було нести таку нісенітницю, для мене незрозуміло», – зізнався Лємєнов.

Нагадаємо, у коментарі американському виданню The Hill Луценко заявив: посол США Марі Йованович надала йому список осіб, щодо яких ГПУ не має проводити жодних розслідувань.

Водночас, у посольстві США в Україні наголосили, що ця заява не відповідає дійсності.

Також Президент України Петро Порошенко заявляв, що повністю підтримує діяльність посла США в Україні Марі Йованович.

Читайте більше новини на тему: список Йованович

Loading...