Новини » Політика 25 березня, 2019, 22:26
Виключення з списку санкцій низки компаній – привід для створення депутатської слідчої комісії, – Ємець

Виключення Україною із санкційного списку низки компаній, що працюють в інтересах держави-окупанта, має стати приводом для створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради.

Про це заявив заступник голови Комітету ВР з питань правової політики Леонід Ємець, повідомляють «Факти».

«Весь світ на нашу вимогу санкції не просто тримає, і але і підсилює. У цей час Україна виключає якісь підприємства з списку санкцій, ніби у нас якесь поліпшення відносин з Росією», – зазначив народний депутат.

«Якщо якесь підприємство допустило в своїй діяльності співпрацю з державою-окупантом, зрозуміло, що воно не має права нормально вести бізнес в нашій країні. Дозволити собі виключати такі підприємства з списку санкцій ми, як держава, не маємо права ні з моральної точки зору, ні з точки зору дипломатії», – обурювався Ємець

Тож він переконаний: цей прецедент повинен стати приводом для створення Тимчасової слідчої комісії парламенту.

Як повідомлялось раніше, рішення РНБО про нові антиросійські санкції, згідно з яким такі обмеження знімаються, зокрема, з Молдавського металургійного заводу, розташованому в невизнаному Придністров’ї і контрольованому близьким до Путіна олігархом Алішером Усмановим, викликало обурення серед народних обранців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 16:10 :21