Новини » Політика 25 березня, 2019, 17:05
Тимошенко втратила шанси пробитися до другого туру, – висновки з соцдосліджень

Завершується виборча кампанія і останнє опитування свідчить про втрату Юлією Тимошенко останніх шансів пробитися до другого туру. 

Про це у блозі на Українській правді пише політолог Віктор Уколов.

Політолог аналізує:

«Опитування КМІС, дані якого сьогодні радісно цитують прихильники Зеленського, остаточно поховало амбіції тієї, хто втретє намагається стати Президентом, але здобуває лише третє місце.

Звичайно після мого попереднього блогу багато критиків писали, що нібито «Социс», мовляв, близький до Порошенка, тож я не повинен згадувати, що директора «Рейтинг» бачили на засіданні штабу Тимошенко.

Читайте також: Читайте також: Ахтем Чийгоз нагадав, як Тимошенко виступала проти захисту Криму

Гаразд, щоб не бути упередженим, візьму дані «Рейтингу» для ілюстрації великого березневого провалу Тимошенко. На графіку в кінці блогу результати трьох опитувань:

Позиція 1 – «Рейтинг» з 5 по 9 березня

Позиція 2 – спільне опитування «Рейтинг», КМІС і Разумкова з 5 по 14 березня

Позиція 3 – опитування КМІС з 14 по 22 березня

Як бачите, навіть за цими, на мою думку, далекими від об’єктивних, опитуваннями за участі «Рейтинг» Тимошенко вже програла вихід до 2 туру. Адже опитування КМІС є найсвіжіше за часом, а тиждень наприкінці виборчої кампанії можна прирівняти до сторіччя спокійних часів.

Читайте також: Тимошенко та Коломойський об’єднали зусилля

І все ж таки не полишає думка – чому Юлія Володимирівна настільки вперто навіть ще перед виборами хоче зберегти ілюзію проходження до другого туру? Думаю розрахунок на довірливих, але вже нечисленних прихильників, яких вона спробує підняти на протести, для оскарження невигідних для неї результатів виборів.

Але на ці заклики відгукується все менше людей. Опитування КМІС чи не вперше зафіксувало, що Юлію Тимошенко підтримують менше людей, ніж її партію «Батьківщина». Такого ще ніколи не було, бо партійна лідерка завжди мала більше. Так серед тих, хто визначився,»Батьківщину» підтримують 16,5%, а Тимошенко лише 12,5%».

Читайте також: Кого США не хочуть бачити Президентом України: експерт розповів про настрої Вашингтона

Читайте більше новин: про вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:28 :54