Новини » Світ 25 березня, 2019, 16:58
Трамп самостійно не може вплинути на відносини між США і РФ, – експерт
Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Навіть якщо Дональд Трамп захоче вступати у якусь змову з Володимиром Путіним, самостійно йому не вдасться корегувати стосунки між США та РФ. До того ж у очільника Білого Дому уже був шанс проводити проросійську політику, однак він на це не пішов.

Таку думку в інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив журналіст Юрій Луканов.

Він наголосив: у США «демократи» ведуть боротьбу проти Дональда Трампа, а головні медіа країни виступають на їхньому боці.

«Вони проводять величезні кампанії проти Трампа. Часто відбуваються витоки інформації із Білого Дому, які потім не підтверджуються», – зауважив Луканов.

Мовляв, саме тому Білий дім відмовився надавати Конгресу документи щодо переговорів Трампа із Путіним. Адже таким чином очільник США намагався уникнути скандалів, оскільки часто його слова «пересмикуються і вириваються з контексту».

«Що стосується його «змови з Путіним», то тут навіть, якщо один Трамп щось таке захоче, у нього нічого не вийде. У США вже склався консенсус між «демократами» та «республіканцями». Там ситуація, як за холодної війни із Радянським союзом – Росія є ворогом №1. Тому сам Трамп навіть, якщо захоче, нічого не змінить», – вважає журналіст.

До того ж, за його словами, у Трампа вже був шанс проводити проросійську політику, коли колишній голова Держдепу Генрі Кіссинджер пропонував неформально визнати Крим російською територією взамін на виведення військ з Донбасу. Однак, Трамп на це не пішов.

«Він найняв команду «антиросійських яструбів», – наголосив Луканов.

У свою чергу журналіст Володимир Бойко додав: розмова між Трампом та Путіним не розкривається, тому що політики такого рангу повинні бути впевненими, що їхні конфіденційні перемовини не стануть предметом обговорення.

«Якщо зараз будуть оприлюднені записи перекладачів, хто ж після цього відверто розмовлятиме з Трампом за зачиненими дверима? У дипломатії це неприпустимі речі», – наголосив Бойко.

Як повідомлялось раніше, Білий дім відповів відмовою на запит демократів про надання документів та інтерв’ю, пов’язаних із переговорами президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:12 :22