Новини » Політика 25 березня, 2019, 15:08
Тарута об'єднався з Тимошенко з надією отримати посади в уряді, – політолог
ZIK
ZIK

Очевидно, що Сергій Тарута приєднався до Юлії Тимошенко найперше із думкою про парламентські вибори. Його цікавлять урядові посади. Аналогічна ситуація і з об’єднанням політиків довкола Анатолія Гриценка.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Петро Олещук.

Він висловив переконання, що продовження політичної кар’єри кандидатів у президенти у випадку поразки на виборах – риторичне питання. Мовляв, ніхто з них не скаже, що втомився і йде з політики.

«Зрозуміло, що вони прагнутимуть залишитися у політиці, використовуватимуть для цього всі наявні ресурси і цілком імовірно, що справді залишаться, а, можливо, навіть посилять свої позиції на парламентських виборах», – переконаний експерт.

Крім того, зазначив він, хто б не виграв президентських перегонів, на посаді глави держави він зустрінеться з цілою низкою проблем, які необхідно буде вирішувати.

«Вирішити ці проблеми буде складно за нинішнього парламенту, за нинішнього уряду. Навіть якщо президент матиме щирі наміри вирішувати якісь проблеми, йому фізично важко буде це робити. По мірі того, як важко буде це робити, падатиме його підтримка. Зрозуміло, що опоненти чекатимуть такої нагоди, щоб взяти реванш на парламентських виборах», – заявив Петро Олещук.

Він також зауважив, що вже сьогодні складаються парламентські конфігурації майбутньої співпраці, а політики шукають собі партнерів на вибори до парламенту.

«Як на мене, очевидно, що Тарута приєднався до Тимошенко найперше із заділом на парламентські вибори. Його цікавлять урядові посади, відповідно в обмін він пропонує свою підтримку на Сході України. Таких прикладі зараз доволі багато. Зокрема, об'єднання довкола Гриценка – аналогічна ситуація», – запевняє політолог.

Нагадаємо, лідер партії «Основа» Сергій Тарута заявив, що відмовляється від боротьби на користь Юлії Тимошенко.

Згідно з даними руху «Чесно», перед тим, як заявити про свою підтримку Юлії Тимошенко, Сергій Тарута витратив на власну політичну рекламу понад 150 мільйонів гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 16:10 :00