Новини » Політика 25 березня, 2019, 20:28
Шухевич: Не можемо дозволити собі розкоші міняти Головнокомандувача
ZIK
ZIK

Якщо подивитися на програми інших кандидатів, то нічого конкретного про стосунки Київ-Москва в них не зазначається. Це насторожує, оскільки означає, що вони відкривають двері до «угодівських» порозумінь із Росією.

На цьому наголосив народний депутат, герой України Юрій-Богдан Шухевич у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Шухевич зізнався, що ставиться байдуже до критики, яка пролунала після його публічної підтримки одного з кандидатів у Президенти України.

«За своє життя я звик і до похвал, і до того, що мене лають. В обличчя мені ще ніхто не висловлював обурення, але якщо це і буде, то не стане для мене несподіванкою», – зазначив Юрій Шухевич.

Він пояснив свою позицію, наголосивши на тому, що Україна сьогодні перебуває у дуже складній ситуації – це війна з Росією, а відтак зміни Головнокомандувача є дуже ризикованими.

«Ми не можемо дозволити собі такої розкоші, щоб у таких умовах змінювати Головнокомандувача, який протягом останніх 5-ти років керував державою, на іншого президента, який буде проводити невідомо яку політику.

Я маю не одне застереження щодо Порошенка і багато в чому не погоджуюся з ним, але можу сказати, що він проводить свою лінію, про яку Україна 20-30-х років тільки мріяла – геть від Москви! А тепер, коли ми дійсно вже відходимо від Москви, повертати назад? Ні, це неможливо!» – закликав Юрій Шухевич.

Також депутат застеріг щодо інших кандидатів і пояснив, чому вони, на його думку, можуть не впоратися із обов’язкам Головнокомандувача.

«До інших кандидатів я маю сумніви через те, що коли подивитися на їхні програми та виступи, то в них нічого конкретного про стосунки Київ-Москва не зазначається. Як вони будуть вирішувати проблему – незрозуміло, і тези тільки довкола, прямо нічого не кажуть.

Це насторожує, оскільки означає, що вони відкривають двері до «угодських» порозумінь із Москвою. Але з Москвою можуть бути тільки два шляхи порозуміння – це або міжнародне право, або капітуляція України, чого не можна допустити в будь-якому разі!» – наголосив Юрій Шухевич.

Нагадаємо, Ініціативна група «Першого грудня» заявила про підтримку на виборах Петра Порошенка.

Читайте більше новини на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 07:26 :05