Новини » Суспільство 25 березня, 2019, 5:45
Російська актриса Лія Ахеджакова розповіла, чого їй коштувала підтримка України
Лія Ахеджакова
Лія Ахеджакова

Відома російська актриса Лія Ахеджакова розповіла про ставлення до себе з боку співвітчизників після заяв про Крим.

Артистка, на фільмах якого виросло не одне покоління, поділилася філософськими міркуваннями з російськими ЗМІ, повідомляють Акценти.

Не так давно Лія Ахеджакова заявила про те, що Крим повинен належати Україні. Вісімдесятилітня актриса любить півострів і їздила туди не один десяток разів. Здавалося б, їй потрібно радіти тому, що Росія анексувала Крим. Однак Ахеджакова, на відміну від багатьох своїх колег, зберегла честь і совість, а тому не визнає дії Кремля. За це йде цькування актриси в її рідній країні.

«Я дуже люблю Крим – там моє дитинство, там маму і тата лікували від туберкульозу, там мої піонерські табори, туди ми їздили всім ТЮЗом, там будинок відпочинку СОТ – театральний будинок. Я Крим весь об’їздила, він частина мого життя. Але це абсолютно не виправдовує злодійство. Я вважаю: Крим належить Україні. Як це можна – віджати житлоплощу у сусіда? Особливо коли в будинку у нього проблеми...», – пояснила свою позицію Лія Ахеджакова.

Актриса з посмішкою розповіла про те, що деякі росіяни всерйоз називають її терористкою. При цьому Ахеджакова не проти такого ярлика, адже в її компанії виявилися шановні, чесні люди. Всі вони, як і Ахеджакова, свого часу засудили загарбницьку політику Росії. У своєрідному списку «ворогів народу» виявилися Борис Акунін, Олександр Сокуров, Андрій Макаревич, Володимир Войнович, Ксенія Собчак, Людмила Улицька, Віктор Шендерович і Михайло Єфремов.

«Тепер я – «терористка» по відношенню до Криму. Правда, я «терорист» в компанії найбільш шанованих представників нашої культури. Ми – «вороги народу» і, головне, «терористи». Але така компанія дивовижна – честь для мене», – резюмувала Ахеджакова.

Довідка: Ахеджакова регулярно критикує кремлівську владу. Вона робить це інтелігентно, але не соромиться у висловлюваннях. Актриса неодноразово зізнавалася, що втрачати їй нічого, але при цьому хочеться бути чесною насамперед по відношенню до себе

Читайте також: Макаревич відповів Путіну жорсткою піснею

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 18:53 :04