live
Новини » Регіони Читать эту новость на русском

Порошенко в Тернополі передав церкві документи на монастир і фотографувався з дітьми

Президент України Петро Порошенко робить фото з учасниками дитячо-юнацького фестивалю «Вставай сонце» під час візиту на Тернопільщину. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

У Тернополі Президент Петро Порошенко передав у користування Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Української греко-католицької церкви комплекс келій монастиря отців-домініканців, який тривалий час слугував для зберігання документів обласного архіву.

«Сьогодні на наших очах відновлюється історична справедливість. Ми передаємо в користування Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Української греко-католицької церкви комплекс келій монастиря отців-домініканців, який свого часу націоналізувала комуністична влада. Дякую жителям Тернополя за спільну молитву за наш народ, за його єдність і за благополуччя України», – сказав Порошенко під час зустрічі з духовенством.

Вручення документів відбулося в центральному храмі УГКЦ в Тернополі – місцевій архикатедрі. 

Після вручення документів Порошенко вийшов до тернополян та фотографувався з охочими.

Раніше Порошенко відвідав мистецько-патріотичний фестиваль «Вставай, сонце». Під час заходу президент долучився до рекорду – наймасовішого фотографування.

Президент України Петро Порошенко з учасниками дитячо-юнацького фестивалю «Вставай сонце» під час візиту на Тернопільщину. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко
Президент України Петро Порошенко з учасниками дитячо-юнацького фестивалю «Вставай сонце» під час візиту на Тернопільщину. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

 

Як повідомляла IA ZIK, Державний обласний архів Тернопільщини переїхав у нове приміщення. На цю подію чекали 27 років. Тепер архів діятиме на вулиці Карпенка.

Нове приміщення для Державного обласного архіву Тернопільщини розпочали будувати ще у 1991 році, проте згодом припинили через відсутність фінансування. У 2015 році роботи відновили. До цього часу архівна документація містилася в приміщенні монастиря Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української греко-католицької церкви.

Loading...