Новини » Політика 25 березня, 2019, 19:36
Порошенко позивається до каналу Коломойського – за систематичну брехню та «чорний піар»

Президент Петро Порошенко подає до суду на телеканал олігарха Ігоря Коломойського «1+1» через «чорний піар» проти нього.

Про це йдеться в опублікованій заяві голови фракції БПП у Верховній Раді Артура Герасимова.

«Протягом п’яти років свого президентства за поодинокими винятками Петро Порошенко принципово утримувався від будь-яких позовів до засобів масової інформації», – сказав Герасимов.

Однак, за його словами, за останні місяці інформаційна політика телеканалу 1+1 «зазнала істотних змін».

«Йдеться про канал 1+1. Власник цього ЗМІ не витримав випробування четвертою владою, яку дає володіння таким потужним засобом впливу на свідомість українців. Він не зміг втриматись від спокуси грубого повномасштабного використання цього медіаресурсу з метою зведення своїх рахунків з державою. Він перетворив канал на знаряддя брудних політичних технологій і чорного піару проти одного з кандидатів у президенти, а саме Петра Порошенка», – йдеться у повідомленні.

«Петро Порошенко вирішив подати до суду на канал «1+1» за систематичну брехню в особливо великих розмірах, за поширення гігантських масштабів дезінформації, що завдають шкоди честі та гідності кандидата в президенти і президента», – зазначається у заяві.

Нагадаємо, раніше виборчий штаб Петра Порошенка поширив заяву про об’єднання зусиль Тимошенко та Коломойського: «Юлія Тимошенко вкотре переконливо захистила титул «баронеси брехні», яким її не так давно і цілком заслужено охрестила німецька газета Handelsblatt. І так само підтвердила своє лідерство у рейтингу неправдивих заяв українських політиків за версією Vox Ukraine. Така вже в неї натура – фантазувати, що дихати».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:21 :18