Новини » Спорт 25 березня, 2019, 10:29
Норвежець Йоганнес Бьо виграв Кубок світу з біатлону з новим рекордом
Норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо виграв як Великий, так і усі чотири Малі кришталеві глобуси у заліку Кубка світу / biathlon.com.ua

Чоловічий мас-старт у норвезькому Холменколлені завершив програму змагання Кубка світу сезону-18/19. Великий кришталевий глобус завоював переможець загального заліку Кубка світу Йоганнес Тінгнес Бьо.

Лідер світового біатлону вперше виграв загальний залік Кубка світу, набравши 1230 очок. При цьому норвежець встановив новий рекорд – виграв упродовж одного сезону 16 гонок.

Також Йоганнес Тінгнес Бьо здобув перемогу в заліку мас-стартів, виграв заліки спринтерських гонок, гонок переслідування та індивідуальних гонок. Тобто виграв як Великий, так і усі чотири Малі кришталеві глобуси.

В активі росіянина Олександра Логінова, який посів друге місце, 854 очки, а третім став француз Кентен Фійон-Має – 843 бали.

Кращий серед українців Дмитро Підручний (425), який у підсумковому протоколі Кубка світу розташувався на 18-й позиції. Нагадаємо, в активі біатлоніста з Тернополя у нинішньому сезоні «золото» чемпіонату світу в гонці переслідування.

2019-04-21 23:55 :17