Новини » Політика 25 березня, 2019, 12:37 блоги
Когнітивний дисонанс на мітингу Гриценка
Роман Онишкевич
журналіст, поет

Нарешті сповна зрозумів, що таке когнітивний дисонанс. Ішов на мітинг Гриценка послухати мудрих людей, але на підході перестрів мене товариш, і пішли ми слухати мудрість один одного.

Прийшов домів, зробив чаю, включив Фейсбук і слухаю виступ Миколи Томенка на мітингу, на котрий не потрапив з поважних, як товариство розуміє, причин. Мудра людина Томенко повідомив львів’ян про існування таємного наказу майбутнього Президента Гриценка про те, що будуть перекриті кордони, закритий аеропорт і зі Львова нікого не випустять, поки не відіжмуть у злодіїв усе, що ті вкрали (дослівну цитату без проблем можна знайти в неті).

Що казати? Втішився! Правильно, думаю! Аж тут поплутав мене біс подивитися інші новини дня – а там, поки Томенко «перекривав кордони», мудра людина Гриценко, виявляється, озвучив прізвище свого прем’єр-міністра. Вгадали: мудра людина Андрій Садовий.

Тепер сиджу і думаю: а як то Андрій Іванович зможе виконувати урядові функції в Києві, якщо Анатолій Степанович перекриє злодіям усі шляхи виїзду зі Львова?

Щоб не бути звинуваченим у порохоботстві, юлефільстві чи зекомандерстві, уточню свою думку: ні там, ні там, ні там ЧЕСНИХ НЕ БІЛЬШЕ.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Читайте більше новини на тему: вибори Президента

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 16:40 :23