Новини » Політика Читать эту новость на русском

Когнітивний дисонанс на мітингу Гриценка

Нарешті сповна зрозумів, що таке когнітивний дисонанс. Ішов на мітинг Гриценка послухати мудрих людей, але на підході перестрів мене товариш, і пішли ми слухати мудрість один одного.

Прийшов домів, зробив чаю, включив Фейсбук і слухаю виступ Миколи Томенка на мітингу, на котрий не потрапив з поважних, як товариство розуміє, причин. Мудра людина Томенко повідомив львів’ян про існування таємного наказу майбутнього Президента Гриценка про те, що будуть перекриті кордони, закритий аеропорт і зі Львова нікого не випустять, поки не відіжмуть у злодіїв усе, що ті вкрали (дослівну цитату без проблем можна знайти в неті).

Що казати? Втішився! Правильно, думаю! Аж тут поплутав мене біс подивитися інші новини дня – а там, поки Томенко «перекривав кордони», мудра людина Гриценко, виявляється, озвучив прізвище свого прем’єр-міністра. Вгадали: мудра людина Андрій Садовий.

Тепер сиджу і думаю: а як то Андрій Іванович зможе виконувати урядові функції в Києві, якщо Анатолій Степанович перекриє злодіям усі шляхи виїзду зі Львова?

Щоб не бути звинуваченим у порохоботстві, юлефільстві чи зекомандерстві, уточню свою думку: ні там, ні там, ні там ЧЕСНИХ НЕ БІЛЬШЕ.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Читайте більше новини на тему: вибори Президента

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...