Новини » Економіка 25 березня, 2019, 17:50
Ігор Шевченко назвав дві головні реформи для припливу інвестицій
ZIK
ZIK

Потрібно відновити справедливість, щоб право власності дійсно було захищене. Адже коли буде чесний професійний суд, який вирішуватиме бізнесові суперечки, інвестори не боятимуться вкладати гроші в Україну.

Це зауважив політик Ігор Шевченко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Політик впевнений, що інститут президента України може впливати на всі сфери життєдіяльності суспільства, зокрема й на економіку. Адже він має механізм законодавчих ініціатив, впив на свою фракцію, яка майже завжди є чи не найбільшою у парламенті.

«Вирішення соціальних питань, зокрема пенсій і зарплат та інших соцвиплат, лежить у площині закону й порядку. Адже без цього економіка країни не зможе працювати ефективно, а відтак і не буде ресурсу, за рахунок якого можна було б піднімати соціальні стандарти.

Потрібно відновити справедливість, щоб дійсно було захищене право власності. Адже коли буде чесний професійний суд, який вирішуватиме бізнесові суперечки, інвестори не боятимуться вкладати гроші в Україну», – підкреслив Ігор Шевченко.

Він впевнений, що все залежить від кількості надходжень до державного бюджету, які можна збільшити тільки за рахунок бізнесу.

«Потрібно, щоб у країні ставало більше грошей не через друкарський верстат, а через реальне підвищення ВВП. І тільки тоді, коли бізнес почне більше заробляти, а відповідно сплачувати у бюджет податки, то з’являться гроші, щоб підвищувати зарплати і пенсії. Також ми не можемо постійно брати у МВФ і накопичувати державний борг», – наголосив Ігор Шевченко.

Нагадаємо, в 2019 році Україна має виплатити майже $16 млрд за валовим зовнішнім боргом .

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 08:07 :45