Новини » Політика 25 березня, 2019, 15:47
Допомога Ситника Клінтон: Розенблат впевнений, що ця історія – важлива для Трампа
ZIK
ZIK

Нардеп Борислав Розенблат ще у 2017 році подавав позов проти керівника НАБУ Артема Ситника щодо розголошення таємниці слідства та втручання у вибори. Адже вважає, що людина, яка займає цей пост, не має права оприлюднювати таку інформацію.

Про це Борислав Розенблат заявив в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK.

Кілька днів тому, нардеп Борислав Розенблат оприлюднив запис, на якому людина із голосом директора НАБУ Артема Ситника розповідає, що допомагала кандидату у президенти США Гілларі Клінтон під час виборів у 2016 році.

«Ситник уже кілька разів коментував цей запис. Є дуже багато видань, яким він ще у 2016 році давав інтерв’ю, де казав, що підтримує Гілларі Клінтон. Тому я у 2017 році подав позов в Окружний суд щодо розголошення таємниці слідства і втручання у вибори. У 2018-му я його виграв», – каже експерт.

Борислав Розенблат переконаний, що Артем Ситник скоїв злочин. І це, наголошує він, вже підтверджено першим рішенням суду.

«Я розумію, що рішення – неостаточне, адже існує ще апеляція. Вже, до слова, надійшов позов від Ситника», – говорить експерт.

Борислав Розенблат звертає увагу на те, як ситуація вплине на стосунки між Україною та США.

«Я думаю, що Трампу інформація – важлива. Він розуміє, що під час його виборчої кампанії було втручання. З’явилася ситуація і довкола Манафорта, яка вплинула на виборчу систему. Він звільнив його зі свого штабу, у такий спосіб віддав козир Гілларі», – зазначає експерт.

Борислав Розенблат, у контексті подій довкола Артема Ситника, наголошує: людина, яка займає відповідальний пост, немає права розголошувати інформацію, яка стосується таємниці слідства.

«Нещодавно, ДБР відкрило кримінальне провадження по розповсюдженню інформації щодо Катерини Гандзюк. Це практика, яка потім дуже сильно впливає на хід слідства. От, наприклад, моя справа. Було оприлюднено матеріали, які не варті паперу, на якому вони надруковані. Однак, вони вплинули на моє життя», – додає нардеп

Нагадаємо, народний депутат Борислав Розенблат вважає, що директор НАБУ Артем Ситник зливав інформацію щодо «чорної бухгалтерії» на користь кандидата від демократів Гілларі Клінтон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:32 :52