Новини » Світ 25 березня, 2019, 16:40
Деякі агенти ФБР хотіли скинути Трампа з президентського крісла, — журналіст

Відбувається шалена боротьба між демократами і президентом США Дональдом Трампом. Було опубліковано листування агентів ФБР, які виступають проти чинного очільника держави. У повідомленнях йшлося про можливі способи усунення Трампа від влади.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK заявив журналіст Юрій Луканов.

«Кроки президента США Дональда Трампа і його адміністрації говорять про те, що він не перебуває у змові з Путіним. США мають дуже чітку позицію на підтримку України», — каже експерт.

У США триває дуже жорстка політична боротьба, звертає увагу журналіст Юрій Луканов.

«Відбувається шалена боротьба між демократами і Трампом. Було опубліковано листування агентів ФБР, у якому йшлося про способи усунення Трампа від влади», — розповідає експерт.

Також журналіст Юрій Луканов звертає увагу на повідомлення щодо того, що Марі Йованович некоректно поводиться у стосунку до Дональда Трампа. До слова, в твітері його син закликав звільнити посла через її критику.

«Відбуваються інтриги довкола Трампа. Для них використовують Україну, інформацію про Манафорта, який був керівником компаній і Трампа, і Януковича », — зазначає експерт.

Журналіст Юрій Луканов переконаний: Генеральний прокурор Юрій Луценко задіяний у внутрішньо-політичних процесах США.

«Виходить, що Україна впливає на внутрішню політику США. Юрій Луценко також не просто так їздив у Штати. Він, ймовірно, возив деякі матеріали про американських чиновників», — додає експерт.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко заявив про існування списку «недоторканних» від посольства США в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 07:20 :53