Новини » Політика 25 березня, 2019, 23:10
Кремль готує підґрунтя для «договороздатних» кандидатів, - Чорновіл
ZIK
ZIK

Поїздки українських політиків на перемовини до прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва несуть суто демонстративний характер. Таким чином Кремль, сподіваючись на перемогу вигідних для неї кандидатів, готує підґрунтя для того, щоб повернути Україну назад до Москви.

Таку думку в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK висловив політолог Тарас Чорновіл.

Він наголосив: зустріч українських політиків із прем’єр-міністром країни-агресорки Дмитром Медведєвом була «демонстративною». Це стало новиною «вибухового значення».

«Москва сподівається, що на президентських виборах переможе хтось із договороздатних кандидатів. На Бойка в них особливої надії немає, є, очевидно, на тих, кого зараз веде Коломойський», – вважає Чорновіл

Відтак, він зазначив: таким чином Росія готує для можливого нового, вигідного їй президента, відповідне інформаційне підґрунтя.

«Вони сподіваються, що цими зустрічами демонструватимуть, що можна літати в Москву, напряму домовлятись про газ, відновлювати прямі поставки, державну торгівлю із Росією. Що в цій ситуації новий президент це вводитиме, а суспільство поступово до цього звикатиме. Потім ж, на цій хвилі можна буде спокійно провести свої колаборантські сили до наступної Верховної Ради», – зазначив Чорновіл.

Тож, на його думку, Росія планує на цьому підґрунті отримати у Верховні Раді свою коаліцію і «повернути все назад».

«Так, ніби не було 2014 року, п’яти років війни і тисяч-тисяч жертв. Тож, як на мене, окрім суто рекламного характеру, ця поїздка – фактор тиску на суспільну свідомість для того, щоб привчити: Росія не зовсім ворог, а питання миру може бути вирішеним напряму без західних посередників чи санкцій – тобто, те, що хоче Путін», – вважає Тарас Чорновіл.

Тож він переконаний, що основне завдання такого жесту: якщо в Україні почне відновлюватись «договороздатна» для РФ влада, надати їй підґрунтя для повернення нашої держави «назад, до Москви, як було ще при Януковичу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:09 :52