Новини » Події 25 березня, 2019, 14:33
Бойовики обстріляли дві школи на Донбасі
Фото: facebook.com/pressjfo.news
Фото: facebook.com/pressjfo.news

Збройні формування Російської Федерації обстріляли дві школи на окупованому Донбасі.

Про це повідомляє Штаб ООС.

«За даними звіту СММ ОБСЄ від 23 березня 2019 року, у мікрорайоні Трудівські Петровського району міста Донецька на вул. Самарській, 1 представниками Місії зафіксовано пошкодження будівлі школи. Це – 15-сантиметрова пробоїна на висоті 30 см від землі. За оцінкою патруля ОБСЄ, пошкодження завдано вогнем із великокаліберного кулемета. За словами співробітників школи, обстріл відбувся 21 березня вранці, коли учні вже перебували у школі. При спробі патруля СММ з’ясувати обставини події, залякані окупантами РФ працівники школи відмовились відповісти на будь-які запитання без їхнього дозволу», – йдеться у повідомленні.

Фото: facebook.com/pressjfo.news
Фото: facebook.com/pressjfo.news

Там додають, що зазначена схема свідчить, що Збройні Сили України ніяким чином не можуть бути причетними до пошкодження школи з тих причин, що відстань до найближчих позицій українських військовиків становить не менш ніж 3450 метрів, що є недосяжною для стрільби із кулемета, а також і те, що школа знаходиться всередині житлового кварталу та з усіх боків оточена житловими будинками. Враховуючи те, що пошкодження знаходиться на висоті 30 сантиметрів від землі, куля не змогла б оминути всі ці будинки.

У другому випадку бойовики стрельнули за адресою проспект Шкільний, 13 у населеному пункті Гольмівський (непідконтрольний урядові). команда Місії ОБСЄ бачила 1-сантиметровий отвір і кілька тріщин у вікні другого поверху з північного боку школи. При цьому, працівникам школи було окупаційними військами РФ заборонено впускати спостерігачів Місії всередину закладу для огляду місця пошкодження та спілкуватись із цього питання. Співробітники школи повідомили тільки те, що пошкодження утворилось внаслідок влучання кулі ввечері 20 березня.

«Наведені вище факти свідчать про провокативний характер дій російсько-окупаційних військ, які намагаються таким чином дискредитувати Збройні Сили України та прикрити свої злочини проти мирного населення», – зазначають у Штабі.

Читайте також: Офіцери ГРУ на території Донбасу гібридно взаємодіють із місією ОБСЄ, – ЗМІ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 15:34 :09