Новини » Політика 25 березня, 2019, 0:27
Айвазовська назвала найбільшу небезпеку для виборів
Голова правління і координаторка виборчих програм Громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська. Фото: Андрій Сніжко/ZIK
Голова правління і координаторка виборчих програм Громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська. Фото: Андрій Сніжко/ZIK

Найбільша небезпека для виборів, – це фінансові потоки, які можуть надходити з боку Російської Федерації.

Про це заявила координаторка «Громадянської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська в інтерв’ю LB.ua.

«В Україні немає жодного судового рішення щодо фінансування політичних груп чи бізнесу з боку РФ в контексті втручання у внутрішньо-політичну ситуацію чи вибори. Навіть після оприлюднення відомої переписки пана Суркова, де йшлося про фінансування місцевих виборів в Україні у 2015 році, СБУ не довела до суду за цими фактами жодної справи», – зауважила вона.

«У США, до прикладу, робота тролів в соцмережах, будь-яка соціальна інженерія політичного контенту через приватні або фейкові акаунти сприймається як втручання, а у нас лояльно ставляться до повідомлень про фінансування українських партій з підтверджених іноземними спеціалістами IP-адрес Владислава Суркова», – розповіла Айвазовська.

За її словами, в контексті фінансування Російською Федерацією існує загроза формування окремих груп, котрі займатимуться певними провокаціями до виборів і в день голосування. І не питання в тому, скільки буде побито вікон в дільничних виборчих комісіях. Питання в тому: чи буде цього достатньо, щоб Росія мала підстави для заяв на дипломатичному рівні щодо нелегітимності українського виборчого процесу з відповідним фактажем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 01:39 :52