Новини » Світ 24 березня, 2019, 2:52
В Норвегії відкрили перший в Європі підводний ресторан
Підводний ресторан в Норвегії
Підводний ресторан в Норвегії

У Норвегії відкрили перший в Європі підводний ресторан, який виглядає як велика бетонна труба, частково занурена в Північне море.

Про це повідомляє агентство Reuters, пише bykvu.com.

Ресторан називається Under (по-англійськи це означає «під», а з норвезького перекладається як «чудо»). Він розташований на південному узбережжі, біля мальовничого селища Ліндеснес.

Будівлю, що нагадує великий акваріум, спроектувало відоме норвезьке архітектурне бюро Snohetta.

Зовні це частково затоплене спорудження. Основний зал з панорамним видом на підводний світ знаходиться на глибині близько 5 метрів.

Відвідувачам пропонують пообідати чи повечеряти, споглядаючи життя морської флори і фауни з панорамних вікон.

Спорудження може витримувати дуже сувору погоду. При його будівництві використовувалися екологічно чисті матеріали.

Як повідомляє видання New Atlas, будівництво ресторану відбувалося на баржі, а потім конструкція була частково занурена в воду і закріплена на дні на спеціальній бетонній плиті. В процесі установки спорудження наповнили водою, яку згодом відкачали.

Будівля площею 600 кв м має бетонні стіни товщиною 1 м. Відвідувачі заходять в фойє, а потім спускаються сходами в ресторан.

Обід, приготовлений з місцевих продуктів і морепродуктів, може коштувати до 3700 крон (430 доларів США) на людину (включаючи напої).

Ресторан здатний обслужити за рік близько 12 тисяч чоловік.

Крім того, Under буде використаний і для морських досліджень. Так, встановлені на фасаді ресторану камери будуть збирати дані, необхідні для моніторингу популяції морських мешканців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 02:02 :18